telefon numaramız: +90 0212 485 06 05-04

PLEKSi ETiKETLiKLER


pleksi etiketlik ve menülük

PLEKSi KUTU


pleksi kilitli kutu tasarımı

PLEKSi STANDLAR


Magaza urun sunum ve teshir standları

PLEKSi AKSESUARLAR


Pleksiden aksesuarliklar

PLEKSİ KAPAK, STAND, HAVUZ STAND , AYDINLATMA İMALATI.

 • KAPAKpleksi şişirme kapak, küre ve kalıplı şişime:.
  pleksi etiketlik

  PLEKSİ ŞİŞİRME VE FORM ŞEKİL VERME

  Pleksinin ısıtıldığı zaman yumaşamasınından ve soğuduğunda tekrar sert olmasından ötürü bir çok alanda kolaylıkla kullanılabilir.Bunlarda teknik olarak ve görsel olarak iddali display sistemleri ,(pleksi kapaklar, pleksi havuz standları, pleksi kozmetik standları, pleksi küreler, pleksi tepsiler, pleksi aydınlatma , pleksi abajur şapkaları, pleksi kavanozlar, pleksi pastahane teşhir kutuları, pleksi ışıklandırma kapakları gibi bir çok malzeme doğru yöntem seçilerek kalıp için ve serbest ortamda şişirilerek bir çok şekil verilebilir. Tasarım ve imalat konularından teknik destek ile fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • pleksi kalıplı form verme

  Pleksi kapak ve stand kalıplı şişirme ile şekillendirme

  Farklı mdoel ve tasarımlarınız olan standlar, kapaklar, teşhir ve display modellerinizi hayata geçirmenizde sizlere gerek imalat gerekse tasarım konularında destek vermekteyiz.Standar model ve sıradan olmayan şık, modern tasarımlarınız için bizimle irtibata geçiniz. 0212 485 06 05
 • pleksi şişirme havuz standlar

  Pleksi ürün teşhir havuz standları.

  Mağzalarınzda kullanabileceğiniz şık modern tasarım pleksi havuz standlardır.İstenildiği takdirde farklı renk ve modellerde üretilebilir. Pleksi camdan daha şefaf olmasından ötürü kullanıldığı ortamd şık, modern ve dikkat çekici olmasından ötürü ürünleriniz her zaman müşterinin dikkatini çekicektir.

   

   

  PLEKSİ BLOG KONULARI
  PLEKSİ LAZER KESİM VE ÜRÜN TASARIMI
  PLEKSİ VAKUM HARF VE KALIP İLE ŞEKİLLENDİRME
  PLEKSİ STAND,ÜRÜN VE TEŞHİR AKSESUARLARI TASARIMI VE İMALATI

PLEKSİ ÜRÜNLER